Property 59830 photo 1
Property 59830 photo 2
Property 59830 photo 3
Property 59830 photo 4
Property 59830 photo 5
Property 59830 photo 6
Property 59830 photo 7
Property 59830 photo 8
Property 59830 photo 9
Property 59830 photo 10
Property 59830 photo 11
Property 59830 photo 12

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 49 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 280 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 69 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
310 000 € 7380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63911
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
285 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65482
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
435 000 € 4531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65321
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 3069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63567
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 4179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65299
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 7297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65357
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 4307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65009
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 4268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65048
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა