Property 59800 photo 1
Property 59800 photo 2
Property 59800 photo 3
Property 59800 photo 4
Property 59800 photo 5
Property 59800 photo 6
Property 59800 photo 7
Property 59800 photo 8
Property 59800 photo 9

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 86 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

It has a cooling - heating system

There is a possibility of a 2nd toilet after consultation

Delivery 5/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
275 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65069
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 4268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65048
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63487
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65250
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64140
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 6022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66012
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64689
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 3918 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63032
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65306
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა