Property 31360 photo 1
Property 31360 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 187 კვ.მ in Attica. კუნძული აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Unfinished detached house in Porto Rafti

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14102
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 1543 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31772
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 6
იყიდება
195 000 € 689 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49063
  • ფართი 283 m²
  • Rooms 6
იყიდება
168 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12894
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 2294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56231
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
იყიდება
200 000 € 1069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31360
  • ფართი 187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
205 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14343
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 2588 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14061
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 2
იყიდება
168 000 € 740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12746
  • ფართი 227 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა