1 450 000 €
138 €/m²
Property 32273 photo 1
Property 32273 photo 2
Property 32273 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10500 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 760 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40470
  • ფართი 55000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 460 m
იყიდება
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32927
  • ფართი 13680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 500 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46043
  • ფართი 19000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32623
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 700 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44681
  • ფართი 34000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 830 m
იყიდება
1 200 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12485
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 500 000 € 1160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10632
  • ფართი 1293 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 200 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50581
  • ფართი 32687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 300 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47791
  • ფართი 58000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49742
  • ფართი 13569 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m

სიახლეების დაგზავნა