1 180 000 € 1 067 000 €
78 €/m²
Property 49742 photo 1
Property 49742 photo 2
Property 49742 photo 3
Property 49742 photo 4
Property 49742 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 13569 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12486
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
1 760 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40470
  • ფართი 55000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 460 m
იყიდება
1 070 000 € 152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38960
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
1 200 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12485
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 280 000 € 527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40583
  • ფართი 2425 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 600 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36640
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 500 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35220
  • ფართი 24233 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
1 000 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49157
  • ფართი 29981 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1240 m
იყიდება
1 280 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33143
  • ფართი 2332 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
1 100 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65416
  • ფართი 100188 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m

სიახლეების დაგზავნა