Property 46523 photo 1
Property 46523 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 26134 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 2500 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
660 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65423
  • ფართი 12329 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
735 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30343
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
853 000 € 813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64552
  • ფართი 1048 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
860 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47506
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 096 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51472
  • ფართი 12735 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
800 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32252
  • ფართი 13722 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
800 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12083
  • ფართი 8100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5100 m
იყიდება
710 000 € 299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44207
  • ფართი 2367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 97 m
იყიდება
750 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32035
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
650 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24183
  • ფართი 4834 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m

სიახლეების დაგზავნა