Property 44357 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 19000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 13500 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 10800 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 3010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65575
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
1 000 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34287
  • ფართი 89000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 096 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51472
  • ფართი 12735 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52388
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 24953
  • ფართი 26001 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
940 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37512
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
800 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63744
  • ფართი 13439 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32623
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 100 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12486
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
853 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64550
  • ფართი 991 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა