855 000 € 853 000 €
1398 €/m²
Property 36983 photo 1
Property 36983 photo 2
Property 36983 photo 3
Property 36983 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 610 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32035
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 000 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48645
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 050 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44361
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
1 280 000 € 527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40583
  • ფართი 2425 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
800 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32252
  • ფართი 13722 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
695 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57192
  • ფართი 3518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 000 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28806
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
750 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38075
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
735 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30343
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
853 000 € 725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63066
  • ფართი 1175 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m

სიახლეების დაგზავნა