Property 42880 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,5
  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 502 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The plot is located in the Pikermi area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
69 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50978
  • ფართი 1075 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
80 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5900
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
54 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13634
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
75 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13403
  • ფართი 930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
60 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42880
  • ფართი 502 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
87 000 € 328 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6096
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
80 000 € 175 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32698
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1130 m
იყიდება
56 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13562
  • ფართი 950 m²
  • Rooms 5
იყიდება
60 000 € 196 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7742
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
60 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32568
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა