65 000 €
111 €/m²
Property 56666 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 870 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 78 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 582 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 350 კვ.მ.

The plot is located in the Delesi area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
56 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13562
  • ფართი 950 m²
  • Rooms 5
იყიდება
96 000 € 384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12557
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19002
  • ფართი 426 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
75 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7741
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
60 000 €
  • ობიექტის კოდი 7784
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
65 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56666
  • ფართი 582 m²
  • მანძილი ზღვიდან 870 m
იყიდება
75 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13403
  • ფართი 930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
60 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32568
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
75 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5846
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
60 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32860
  • ფართი 552 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა