Property 56266 photo 1
Property 56266 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 315 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 1323 კვ.მ.

The land plot is located in Peiraias area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ექსკლუზივი იყიდება
1 300 000 € 3403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62859
  • ფართი 382 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
1 350 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56266
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41133
  • ფართი 1104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
1 450 000 € 2566 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63652
  • ფართი 565 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 500 000 € 541 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21799
  • ფართი 2768 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34904
  • ფართი 148000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
1 150 000 € 1051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33226
  • ფართი 1094 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
1 650 000 € 1195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56794
  • ფართი 1380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
1 250 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18057
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 180 000 € 1815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62700
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14500 m

სიახლეების დაგზავნა