Property 34880 photo 1
Property 34880 photo 2
Property 34880 photo 3
Property 34880 photo 4
Property 34880 photo 5
Property 34880 photo 6
Property 34880 photo 7
Property 34880 photo 8
Property 34880 photo 9
Property 34880 photo 10
Property 34880 photo 11
Property 34880 photo 12

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 50 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the center of Athens, in the area of Victoria.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64410
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
108 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59744
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
97 000 € 3233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65016
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 6562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64130
  • ფართი 16 m²
  • Rooms 1
იყიდება
125 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65788
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
110 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63856
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
100 000 € 1176 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65870
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
76 000 € 1288 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62549
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა