Property 58219 photo 1
Property 58219 photo 2
Property 58219 photo 3
Property 58219 photo 4
Property 58219 photo 5
Property 58219 photo 6
Property 58219 photo 7
Property 58219 photo 8
Property 58219 photo 9

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 55 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Pagrati area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
255 000 € 3642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63823
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65592
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 500 € 6353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63008
  • ფართი 41 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
220 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65243
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 1
იყიდება
250 000 € 11363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62959
  • ფართი 22 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
195 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66092
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 1560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65593
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
245 000 € 3550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65438
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 2357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61701
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 4180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65116
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა