Property 57429 photo 1
Property 57429 photo 2
Property 57429 photo 3
Property 57429 photo 4
Property 57429 photo 5
Property 57429 photo 6
Property 57429 photo 7
Property 57429 photo 8
Property 57429 photo 9

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1970
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 770 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ტენტი, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in the Piraeus area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 1545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65402
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63053
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
242 000 € 2261 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63313
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 6944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63009
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
251 500 € 6986 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63013
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
170 000 € 4146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65308
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65352
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65365
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66016
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა