იყიდება - ბინა 73 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
225 000 €
3082 €/m²
Property 52255 photo 1
Property 52255 photo 2
Property 52255 photo 3
Property 52255 photo 4
Property 52255 photo 5
Property 52255 photo 6
Property 52255 photo 7
Property 52255 photo 8
Property 52255 photo 9
Property 52255 photo 10
Property 52255 photo 11
Property 52255 photo 12
  • ობიექტის კოდი 52255
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 73 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 1990
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 73 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
255 000 € 3642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63823
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65812
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
290 000 € 6170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65358
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65355
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63932
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
290 000 € 3411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65145
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65482
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
315 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65578
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა