Property 34845 photo 1
Property 34845 photo 2
Property 34845 photo 3
Property 34845 photo 4
Property 34845 photo 5
Property 34845 photo 6
Property 34845 photo 7
Property 34845 photo 8
Property 34845 photo 9
Property 34845 photo 10
Property 34845 photo 11
Property 34845 photo 12
Property 34845 photo 13
Property 34845 photo 14
Property 34845 photo 15
Property 34845 photo 16
Property 34845 photo 17
Property 34845 photo 18
Property 34845 photo 19
Property 34845 photo 20
Property 34845 photo 21

Details

  • აშენების წელი: 1974
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 36 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მერვე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the center of Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
123 000 € 1863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63320
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
155 000 € 6739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61678
  • ფართი 23 m²
  • Rooms 1
იყიდება
147 000 € 3266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60030
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65166
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51269
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 4
იყიდება
152 000 € 3304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60187
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 1388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65792
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48458
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 4
იყიდება
168 000 € 2507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52296
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
161 000 € 1490 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53260
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა