კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 617 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
დანარჩენი ატიკა
პიკერმი
Ntrafi
150 000 €
243 €/m²
ობიექტის კოდი
34318
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
617 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
Ntrafi (პიკერმი) | დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
14000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
16 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 617 კვ.მ. in Attica.
The plot is located in the town of Drafi
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
131 000 €
63 €/m²
სასტუმრო 2052 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
12790
ფართი
2052 m²
მანძილი ზღვიდან
7400 m
იყიდება
150 000 €
130 000 €
301 €/m²
სასტუმრო 431 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
6773
ფართი
431 m²
მანძილი ზღვიდან
15000 m
იყიდება
152 000 €
50 €/m²
სასტუმრო 3000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
12787
ფართი
3000 m²
მანძილი ზღვიდან
6200 m
იყიდება
160 000 €
223 €/m²
სასტუმრო 715 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
30244
ფართი
715 m²
მანძილი ზღვიდან
2100 m
იყიდება
180 000 €
354 €/m²
სასტუმრო 508 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
22648
ფართი
508 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
160 000 €
6 €/m²
სასტუმრო 25000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
30693
ფართი
25000 m²
მანძილი ზღვიდან
173000 m
იყიდება
180 000 €
120 €/m²
სასტუმრო 1500 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
33076
ფართი
1500 m²
მანძილი ზღვიდან
250 m
იყიდება
148 000 €
86 €/m²
სასტუმრო 1715 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13023
ფართი
1715 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
195 000 €
780 €/m²
სასტუმრო 250 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13855
ფართი
250 m²
მანძილი ზღვიდან
1400 m
იყიდება
180 000 €
36 €/m²
სასტუმრო 5000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
23314
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
5500 m
Aydan Iskenderova
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the