160 000 €
223 €/m²
Property 30244 photo 1
Property 30244 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 33 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 715 კვ.მ. in Attica. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 130 კვ.მ.

The plot is located in the northern part of Attica's suburbs, in Ag. Stephanos. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6773
  • ფართი 431 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
152 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12787
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
148 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13023
  • ფართი 1715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13028
  • ფართი 455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
150 000 €
  • ობიექტის კოდი 13666
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18546
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
140 000 € 466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23278
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
160 000 € 223 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30244
  • ფართი 715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
160 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30693
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 173000 m
იყიდება
135 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64218
  • ფართი 1102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა