180 000 €
354 €/m²
Property 22648 photo 1
Property 22648 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 508 კვ.მ. in Attica. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 254 კვ.მ.

The plot is located in Dioni area near Pikermi.

Only detached houses can be built in the area. The area is quiet and green.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
267 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14960
  • ფართი 6458 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19112
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
215 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19254
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19312
  • ფართი 815 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
250 000 € 415 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19314
  • ფართი 602 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19323
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
200 000 € 333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23847
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
240 000 € 264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29069
  • ფართი 906 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
260 000 € 514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31134
  • ფართი 505 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
240 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31349
  • ფართი 1273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა