180 000 €
120 €/m²
Property 33076 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 250 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1500 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 1200 კვ.მ.

The plot of land is located in Aegina island.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23314
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
200 000 € 333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23847
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
170 000 € 272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26933
  • ფართი 625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
170 000 € 361 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26934
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
240 000 € 264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29069
  • ფართი 906 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
180 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29210
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
165 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29249
  • ფართი 2430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
160 000 € 223 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30244
  • ფართი 715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
160 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30693
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 173000 m
იყიდება
160 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30721
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 160000 m

სიახლეების დაგზავნა