ფასი 164 500 €
313 €/m²
Property 49151 photo 1
Property 49151 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 45000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 524 კვ.მ. in Nicosia.

Zone: Ka8
Building Factor: 0.6
Coverage Factor: 0.35
Number of storeys: 2
Height: 10 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57596
  • ფართი 2156 m²
იყიდება
205 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52120
  • ფართი 7358 m²
იყიდება
150 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64921
  • ფართი 1392 m²
იყიდება
180 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54504
  • ფართი 2119 m²
იყიდება
195 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53164
  • ფართი 2927 m²
იყიდება
180 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58638
  • ფართი 6355 m²
იყიდება
160 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53163
  • ფართი 4701 m²
იყიდება
180 000 € 321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59368
  • ფართი 560 m²
იყიდება
205 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52119
  • ფართი 7358 m²
იყიდება
175 000 € 293 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59367
  • ფართი 597 m²

სიახლეების დაგზავნა