Property 31332 photo 1
Property 31332 photo 2
Property 31332 photo 3
Property 31332 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 403 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 282 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65125
  • ფართი 2710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
299 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63201
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
200 000 € 278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65098
  • ფართი 719 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
250 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65534
  • ფართი 7200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
900 000 € 3010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65575
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
290 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65314
  • ფართი 1395 m²
  • მანძილი ზღვიდან 72 m
იყიდება
259 000 € 984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65353
  • ფართი 263 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
600 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65816
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
120 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65362
  • ფართი 1270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m

სიახლეების დაგზავნა