3 600 000 €
5806 €/m²
Property 31871 photo 1
Property 31871 photo 2
Property 31871 photo 3
Property 31871 photo 4
Property 31871 photo 5
Property 31871 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 000 000 € 1694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58320
  • ფართი 2361 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
4 000 000 € 4981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19695
  • ფართი 803 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
3 500 000 € 4748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41172
  • ფართი 737 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
3 600 000 € 5806 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31871
  • ფართი 620 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
3 500 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24422
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
3 000 000 € 9375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32637
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
4 410 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30201
  • ფართი 1297 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 36729
  • ფართი 3300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
2 920 000 € 4576 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60112
  • ფართი 638 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
4 500 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31281
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m

სიახლეების დაგზავნა