Property 60112 photo 1
Property 60112 photo 2
Property 60112 photo 3
Property 60112 photo 4
Property 60112 photo 5
Property 60112 photo 6
Property 60112 photo 7
Property 60112 photo 8
Property 60112 photo 9
Property 60112 photo 10
Property 60112 photo 11
Property 60112 photo 12
Property 60112 photo 13
Property 60112 photo 14
Property 60112 photo 15
Property 60112 photo 16
Property 60112 photo 17
Property 60112 photo 18
Property 60112 photo 19
Property 60112 photo 20
Property 60112 photo 21
Property 60112 photo 22
Property 60112 photo 23
Property 60112 photo 24
Property 60112 photo 25
Property 60112 photo 26

Details

  • აშენების წელი: 1910
  • დაშორება ზღვიდან: 15 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

A completely restored property which consists of 8 apartments, two on each floor, which are already designed - furnished and operate successfully as tourist accommodation.

Style: Neoclassical, Preservable

It is located in a central spot in the Psirri area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 000 000 € 2309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14476
  • ფართი 1732 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
4 000 000 € 1694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58320
  • ფართი 2361 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
2 700 000 € 1810 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63887
  • ფართი 1491 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7800 m
იყიდება
2 750 000 € 2330 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60032
  • ფართი 1180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7400 m
იყიდება
3 000 000 € 9375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32637
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
2 500 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66004
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
3 500 000 € 4748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41172
  • ფართი 737 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
4 000 000 € 4981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19695
  • ფართი 803 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა