კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 320 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ცენტრი
ათენი - ცენტრი - ცენტრი
3 000 000 €
9375 €/m²
ობიექტის კოდი
32637
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
320 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ათენი - ცენტრი - ცენტრი (ათენი - ცენტრი)
Details
რემონტის წელი:
2018
დაშორება ზღვიდან:
9000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
35 km
სერვისი
ბუხარი
სათავსო
აღწერა
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
2 500 000 €
2272 €/m²
შენობა 1100 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
66004
ფართი
1100 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
3 600 000 €
5806 €/m²
შენობა 620 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
31871
ფართი
620 m²
მანძილი ზღვიდან
200 m
იყიდება
2 750 000 €
2330 €/m²
შენობა 1180 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
60032
ფართი
1180 m²
მანძილი ზღვიდან
7400 m
იყიდება
4 000 000 €
4981 €/m²
შენობა 803 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
19695
ფართი
803 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
2 920 000 €
4576 €/m²
შენობა 638 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
60112
ფართი
638 m²
მანძილი ზღვიდან
15 m
იყიდება
3 000 000 €
9375 €/m²
შენობა 320 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
32637
ფართი
320 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
2 800 000 €
3612 €/m²
შენობა 775 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
19252
ფართი
775 m²
იყიდება
4 000 000 €
1694 €/m²
შენობა 2361 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
58320
ფართი
2361 m²
მანძილი ზღვიდან
600 m
იყიდება
4 000 000 €
2309 €/m²
შენობა 1732 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
14476
ფართი
1732 m²
მანძილი ზღვიდან
18000 m
იყიდება
2 500 000 €
1278 €/m²
შენობა 1956 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
43955
ფართი
1956 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
Evgeniya Tsekrekos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the