4 500 000 €
6923 €/m²
Property 31281 photo 1
Property 31281 photo 2
Property 31281 photo 3
Property 31281 photo 4
Property 31281 photo 5
Property 31281 photo 6
Property 31281 photo 7
Property 31281 photo 8
Property 31281 photo 9
Property 31281 photo 10
Property 31281 photo 11
Property 31281 photo 12
Property 31281 photo 13
Property 31281 photo 14
Property 31281 photo 15
Property 31281 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 2000
  • დაშორება ზღვიდან: 550 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

იყიდება
4 000 000 € 1694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58320
  • ფართი 2361 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
4 000 000 € 4981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19695
  • ფართი 803 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
გირჩევთ იყიდება
4 410 000 € 4 200 000 € 2019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65498
  • ფართი 2080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7600 m
იყიდება
4 500 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31281
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
4 410 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30201
  • ფართი 1297 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
4 000 000 € 2309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14476
  • ფართი 1732 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 36729
  • ფართი 3300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა