Property 19695 photo 1
Property 19695 photo 2
Property 19695 photo 3
Property 19695 photo 4
Property 19695 photo 5
Property 19695 photo 6
Property 19695 photo 7
Property 19695 photo 8
Property 19695 photo 9
Property 19695 photo 10
Property 19695 photo 11
Property 19695 photo 12
Property 19695 photo 13
Property 19695 photo 14

Details

  • წლიური: 2,1%
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

Location: METS (center of Athens)

The building consists of 5 residences:

  • Ground floor - the apartment of 58.25 sq.m - 292.000 euro. 

                               - the apartment of 70.85 sq.m - 355.000 euro.

  •  The first floor - the whole floor apartment with the total area 222 sq.m. - 1.100.000 euro.
  • The second floor - the whole floor apartment with the total area 226 sq.m. - 1.130.000 euro.
  • On the third floor - the whole floor apartment with the total area 226 sq.m. - 1.130.000 euro.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 600 000 € 5806 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31871
  • ფართი 620 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
3 500 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24422
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
გირჩევთ იყიდება
4 410 000 € 4 200 000 € 2019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65498
  • ფართი 2080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7600 m
იყიდება
4 000 000 € 2309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14476
  • ფართი 1732 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
4 000 000 € 4981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19695
  • ფართი 803 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 36729
  • ფართი 3300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
4 410 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30201
  • ფართი 1297 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
4 500 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31281
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
3 500 000 € 4748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41172
  • ფართი 737 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
4 000 000 € 1694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58320
  • ფართი 2361 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა