Property 31134 photo 1
Property 31134 photo 2
Property 31134 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 30 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 505 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

The plot of land is located in Rafina of the Eastern Attica, in a small quiet neighborhood Kallitexnoupoli.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19323
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
330 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22407
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23281
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
350 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23362
  • ფართი 8850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
370 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24632
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
360 000 € 292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25148
  • ფართი 1230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
240 000 € 264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29069
  • ფართი 906 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
330 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29659
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
260 000 € 514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31134
  • ფართი 505 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
240 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31349
  • ფართი 1273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა