Property 19323 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. in Attica. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29659
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
260 000 € 514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31134
  • ფართი 505 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
240 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31349
  • ფართი 1273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
290 000 € 194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31352
  • ფართი 1490 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
240 000 € 231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32068
  • ფართი 1036 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
370 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33921
  • ფართი 1038 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
260 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36621
  • ფართი 2786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
285 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37866
  • ფართი 3470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
270 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38995
  • ფართი 1359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7100 m
იყიდება
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42964
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m

სიახლეების დაგზავნა