270 000 € 235 000 €
229 €/m²
Property 23281 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 220 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1025 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 410 კვ.მ.

The plot is located Schinias,Dikastika area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22407
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
350 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23362
  • ფართი 8850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
370 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24632
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
360 000 € 292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25148
  • ფართი 1230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
330 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29659
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
290 000 € 194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31352
  • ფართი 1490 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
370 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33921
  • ფართი 1038 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
285 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37866
  • ფართი 3470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42964
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m
იყიდება
310 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43733
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა