Property 20324 photo 1
Property 20324 photo 2
Property 20324 photo 3
Property 20324 photo 4
Property 20324 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 61 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 13200 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
980 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35962
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
700 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40404
  • ფართი 8926 m²
  • მანძილი ზღვიდან 470 m
იყიდება
1 050 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44361
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52388
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
750 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32035
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 280 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48743
  • ფართი 17497 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
800 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38750
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
990 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44357
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m
იყიდება
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56505
  • ფართი 11174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1850 m

სიახლეების დაგზავნა