700 000 €
127 €/m²
Property 33666 photo 1
Property 33666 photo 2
Property 33666 photo 3
Property 33666 photo 4
Property 33666 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5500 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
880 000 € 1760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18950
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
860 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20324
  • ფართი 13200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
900 000 € 421 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26074
  • ფართი 2135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 000 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28806
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
800 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32252
  • ფართი 13722 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
800 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32800
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
800 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34160
  • ფართი 43000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
1 000 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34287
  • ფართი 89000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
850 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35094
  • ფართი 5547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
660 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65423
  • ფართი 12329 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა