650 000 €
2174 €/m²
Property 30273 photo 1
Property 30273 photo 2
Property 30273 photo 3
Property 30273 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 130 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 79 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 299 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in Halkoutsi area,Attica.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
830 000 € 2184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23004
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 8
იყიდება
800 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64888
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 1625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29458
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 10
იყიდება
580 000 € 2577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48778
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 9
იყიდება
575 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65051
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
900 000 € 1651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47148
  • ფართი 545 m²
  • Rooms 8
იყიდება
950 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14724
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 8
იყიდება
650 000 € 1969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24120
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 11
იყიდება
850 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29759
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა