150 000 €
341 €/m²
Property 13666 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. in Attica.

We offer you a large spacious plot of land near Vilia. Vilija is one of the beautiful mountain area of Attica, located on the slopes of Kiferonas. It is located 56 km north-west of Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30721
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 160000 m
იყიდება
200 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32210
  • ფართი 2472 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
150 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32436
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
130 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32627
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
180 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33076
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
150 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34318
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
150 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34517
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
180 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38990
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
190 000 € 448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43667
  • ფართი 424 m²
  • მანძილი ზღვიდან 240 m
იყიდება
165 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49861
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა