Property 12945 photo 1
Property 12945 photo 2
Property 12945 photo 3
Property 12945 photo 4
Property 12945 photo 5
Property 12945 photo 6
Property 12945 photo 7
Property 12945 photo 8
Property 12945 photo 9
Property 12945 photo 10
Property 12945 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 211 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in the coastal village of East Attica - Palea Fokaia, on the coast of the Saronic Gulf. In recent years this area has turned into a resort with a lot of inhabitants who turned their country houses into the permanent residences, because of the development of infrastructure, on the one hand, and of course because of the peaceful way of life in a beautiful natural environment, on other. Cozy well maintained detached house has an unlimited view to the sea and the mountains, is an excellent option for lovers of natural beauty and tranquility.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
704 000 € 2707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13601
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 6
იყიდება
530 000 € 1827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14276
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 9
იყიდება
950 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14724
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 8
იყიდება
800 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15474
  • ფართი 464 m²
  • Rooms 7
იყიდება
580 000 € 2416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19405
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 8
იყიდება
760 000 € 2923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22807
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
830 000 € 2184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23004
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 8
იყიდება
600 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23036
  • ფართი 276 m²
  • Rooms 7
იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23473
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა