Property 29751 photo 1
Property 29751 photo 2
Property 29751 photo 3
Property 29751 photo 4
Property 29751 photo 5
Property 29751 photo 6
Property 29751 photo 7
Property 29751 photo 8
Property 29751 photo 9
Property 29751 photo 10
Property 29751 photo 11
Property 29751 photo 12
Property 29751 photo 13
Property 29751 photo 14
Property 29751 photo 15
Property 29751 photo 16
Property 29751 photo 17
Property 29751 photo 18
Property 29751 photo 19
Property 29751 photo 20
Property 29751 photo 21
Property 29751 photo 22
Property 29751 photo 23
Property 29751 photo 24

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 130 კვ.მ in Attica. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The cottage is located in the town of Porto - Rafti.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
630 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7503
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
490 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11385
  • ფართი 282 m²
  • Rooms 7
იყიდება
650 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41560
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
680 000 € 2956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10357
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
650 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38393
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
500 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30072
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 8
იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63276
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
580 000 € 2577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48778
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 9
იყიდება
520 000 € 1890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41223
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
700 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4223
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა