Property 23847 photo 1
Property 23847 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 600 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

The plot is located in the town of Porto - Rafti.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12238
  • ფართი 7300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
260 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13214
  • ფართი 7900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
266 000 € 280 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13845
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
267 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14960
  • ფართი 6458 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19112
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
215 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19254
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19312
  • ფართი 815 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
250 000 € 415 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19314
  • ფართი 602 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19323
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23281
  • ფართი 1025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m

სიახლეების დაგზავნა