Property 19254 photo 1
Property 19254 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,3
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 85 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32210
  • ფართი 2472 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
180 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33076
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
260 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36621
  • ფართი 2786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
285 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37866
  • ფართი 3470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
180 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38990
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
270 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38995
  • ფართი 1359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7100 m
იყიდება
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42964
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m
იყიდება
190 000 € 448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43667
  • ფართი 424 m²
  • მანძილი ზღვიდან 240 m
იყიდება
310 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43733
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
290 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50144
  • ფართი 8076 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა