იყიდება - სასტუმრო 257 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
330 000 €
1284 €/m²
Property 27147 photo 1
Property 27147 photo 2
  • ობიექტის კოდი 27147
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 257 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 257 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 205 კვ.მ.

This plot located in a very popular area of Limassol city, in Potamos Germasogeia, a few minutes walking to the sea. Very nice area with quiet neighbors. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
315 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56237
  • ფართი 44482 m²
იყიდება
414 800 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23385
  • ფართი 1037 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
265 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27189
  • ფართი 389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
330 000 € 1284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27147
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
350 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56123
  • ფართი 3243 m²
იყიდება
364 950 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23393
  • ფართი 811 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
გირჩევთ იყიდება
280 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47703
  • ფართი 2342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
295 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58672
  • ფართი 9098 m²
იყიდება
420 000 € 501 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51676
  • ფართი 837 m²
იყიდება
375 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64980
  • ფართი 11706 m²

სიახლეების დაგზავნა