900 000 €
421 €/m²
Property 26074 photo 1
Property 26074 photo 2
Property 26074 photo 3
Property 26074 photo 4
Property 26074 photo 5
Property 26074 photo 6
Property 26074 photo 7
Property 26074 photo 8
Property 26074 photo 9
Property 26074 photo 10
Property 26074 photo 11

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2135 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 800 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

The property for sale is located on a small rocky hill overlooking the village (5- minute walk to the beach). It has a total surface area of 2135 sqm (divided in two parts where approx. 800 sqm of villas, bungalows etc. could be legally built), and includes a resort house of 75 sqm. The house has magnificent-unobstructed views to all directions (and especially to the Aegean Sea), and includes two bed-rooms, a bathroom, a living room with a fire-place and a kitchen. It also has ample parking space and an auxiliary storage room.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12485
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
750 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38074
  • ფართი 4520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 136 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32760
  • ფართი 2130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
853 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63290
  • ფართი 36000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
800 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32800
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
750 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38075
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 070 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59201
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 000 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28806
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
990 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44357
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m
იყიდება
800 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38769
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m

სიახლეების დაგზავნა