800 000 €
1000 €/m²
Property 38769 photo 1
Property 38769 photo 2
Property 38769 photo 3
Property 38769 photo 4
Property 38769 photo 5
Property 38769 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 800 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36983
  • ფართი 610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
850 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35094
  • ფართი 5547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
680 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26886
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 096 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51472
  • ფართი 12735 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
650 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40469
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30124
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
800 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46523
  • ფართი 26134 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 42923
  • ფართი 563 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
853 000 € 813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64552
  • ფართი 1048 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49742
  • ფართი 13569 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m

სიახლეების დაგზავნა