Property 38075 photo 1
Property 38075 photo 2
Property 38075 photo 3
Property 38075 photo 4
Property 38075 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6000 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38749
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 000 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28806
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
735 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30343
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
1 100 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12486
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
612 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38961
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
650 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57279
  • ფართი 5159 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 100 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50051
  • ფართი 12400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
750 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38096
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
800 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13174
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
853 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63290
  • ფართი 36000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m

სიახლეების დაგზავნა