იყიდება - სასტუმრო 10257 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 500 000 €
146 €/m²
Property 28895 photo 1
  • ობიექტის კოდი 28895
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 10257 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10257 კვ.მ. in Limassol.

For sale Land 10257 sq.meters in Cyprus .. .

Coverage of 30%
Density 20%

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40677
  • ფართი 15600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 450 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60517
  • ფართი 773 m²
იყიდება
1 475 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25601
  • ფართი 16639 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
2 100 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37035
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 700 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42866
  • ფართი 46824 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 500 000 € 146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28895
  • ფართი 10257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
1 500 000 € 897 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40660
  • ფართი 1672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 600 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56124
  • ფართი 1600 m²
იყიდება
1 750 000 € 344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40838
  • ფართი 5087 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 500 000 € 172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42045
  • ფართი 8696 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m

სიახლეების დაგზავნა