660 000 €
6947 €/m²
Property 27967 photo 1
Property 27967 photo 2
Property 27967 photo 3
Property 27967 photo 4
Property 27967 photo 5
Property 27967 photo 6
Property 27967 photo 7
Property 27967 photo 8
Property 27967 photo 9
Property 27967 photo 10
Property 27967 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 95 კვ.მ in Attica. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The cottage is located in the town of Agia Marina.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
610 000 € 2440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58268
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
800 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15474
  • ფართი 464 m²
  • Rooms 7
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66082
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6
იყიდება
900 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3989
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 8
იყიდება
850 000 € 2266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51008
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 9
იყიდება
530 000 € 1827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14276
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 9
იყიდება
600 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23036
  • ფართი 276 m²
  • Rooms 7
იყიდება
704 000 € 2707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13601
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 6
იყიდება
700 000 € 3255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63482
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა