320 000 € 290 000 €
362 €/m²
Property 42964 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 8700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 800 კვ.მ. in Attica. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

For sale land of 800 sq.meters in Attica..

The plot is located in Dyonissos area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5918
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
260 000 € 304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6094
  • ფართი 855 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
335 000 € 549 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7611
  • ფართი 610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
395 000 € 897 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10955
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
275 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11564
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
320 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11732
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
400 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13128
  • ფართი 4870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
260 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13214
  • ფართი 7900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
430 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13792
  • ფართი 996 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა