320 000 €
22 €/m²
Property 6620 photo 1
Property 6620 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 14500 კვ.მ. in Thessaloniki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56598
  • ფართი 1741 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
400 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32371
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
320 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64636
  • ფართი 10312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
320 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6620
  • ფართი 14500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
420 000 € 558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65454
  • ფართი 752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
270 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37026
  • ფართი 7720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
450 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26036
  • ფართი 5908 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
300 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31676
  • ფართი 2750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
270 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16409
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55884
  • ფართი 4020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა