Property 16409 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,5
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1200 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31676
  • ფართი 2750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
365 000 € 486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52514
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
220 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44181
  • ფართი 267 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20891
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
250 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32364
  • ფართი 12100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17500 m
იყიდება
270 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37026
  • ფართი 7720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
220 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8212
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
370 000 € 416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58405
  • ფართი 889 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
270 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16409
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m

სიახლეების დაგზავნა