220 000 €
823 €/m²
Property 44181 photo 1
Property 44181 photo 2
Property 44181 photo 3
Property 44181 photo 4
Property 44181 photo 5
Property 44181 photo 6
Property 44181 photo 7

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,4
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 267 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 375 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39256
  • ფართი 5870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
300 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31676
  • ფართი 2750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
200 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20433
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 42892
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
გირჩევთ იყიდება
250 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65670
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
250 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32364
  • ფართი 12100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17500 m
იყიდება
220 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8212
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
185 000 € 1241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7856
  • ფართი 149 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
205 000 € 836 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10549
  • ფართი 245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
270 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37026
  • ფართი 7720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა