1 050 000 €
15 €/m²
Property 44361 photo 1
Property 44361 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 70000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 060 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41899
  • ფართი 86000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
1 000 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48645
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
940 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37512
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 000 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49157
  • ფართი 29981 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1240 m
იყიდება
1 200 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50581
  • ფართი 32687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
853 000 € 813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64552
  • ფართი 1048 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
900 000 € 750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38771
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 400 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37489
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 500 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62446
  • ფართი 150000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
900 000 € 3010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65575
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m

სიახლეების დაგზავნა