145 000 €
1883 €/m²
Property 18037 photo 1
Property 18037 photo 2
Property 18037 photo 3
Property 18037 photo 4
Property 18037 photo 5
Property 18037 photo 6
Property 18037 photo 7
Property 18037 photo 8
Property 18037 photo 9
Property 18037 photo 10
Property 18037 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 77 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Positioned in the picturesque village of Tersefanou, Larnaka, Cyprus
• Gated community just 5 minutes from Larnaka Town
• Resort Facilities including communal pool with changing rooms & gymnasium
• 3 apartment blocks consisting of 62 freehold apartments & 4 luxury freehold villas
• Covered parking
• Utility room
• Guest toilet and en-suite master bedroom for most apartments
• Provision for air-conditioning system
• Magnificent landscaped gardens
• Elegantly designed to provide an attractive gated residential area
• Boasting large balconies
• Featuring communal satellite & intercom installations

Price includes furniture and home appliances.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
182 400 € 4053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45657
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
189 000 € 2362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46113
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4
იყიდება
210 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46190
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47072
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48326
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52137
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52139
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 1
იყიდება
173 000 € 2246 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56426
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
162 000 € 3306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56428
  • ფართი 49 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა